Kup Dziadkom sprzątanie i spędź z Nimi miłe chwile!

wpis w: Dobra rada | 0

post-na-PSA-jutro-poprawione

Babcie i dziadkowie na całym świecie kochają swoje wnuczki, a one chcą by ich wspaniali opiekunowie dbali o zdrowie i dobre samopoczucie na kolejne wspólne wyprawy, spacery i zabawy.

Z myślą o bliskich nam seniorach, prezentujemy kilka pomysłów na wyjątkowe, „zdrowe” prezenty nie tylko dla aktywnych babć i dziadków.

Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które przypadną do gustu Twoim dziadkom i okażą się idealnym prezentem dla Babci i Dziadka.

Prezent dla babci i dziadka – zamów u Nas usługę sprzątania, a TY spędź z nimi miłe chwile!

Starsze osoby, czyli Nasi Rodzice, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie, którzy mieszkają oddzielnie potrzebują przede wszystkim:
-miłości, wsparcia, poczucia wspólnoty, świadomości, że są potrzebni.
Niestety, najczęściej pracujemy i nie zawsze mamy dość czasu, by pomóc Naszym Rodzicom i Dziadkom.
Jeżeli brakuje Ci czasu na posprzątanie, prasowanie, mycie okien, itp., a chcesz spędzić z Nimi miłe chwile to skorzystaj z Naszych usług:)

Prezent dla babci i dziadka – bo sport to zdrowie!

Doskonałym prezentem będą gadżety, które zmobilizują do aktywności na świeżym powietrzu. Spacery w pobliskim lesie czy parku poprawią zdrowotną kondycję babci i dziadka. Przydadzą im się do tego kije turystyczne, które odciążają nogi, przenosząc ciężar ciała na ramiona. Piesze wyprawy przestaną być wyzwaniem, a staną się prawdziwą przyjemnością. Aby dodatkowo urozmaicić wycieczki, podarujmy im krokomierz, który precyzyjnie podsumuje pokonywane kilometry oraz postępy, które czynią.

Prezent dla babci i dziadka – rozgrzewające kompresy

Babciom i dziadkom, którzy walczą z bólami neurologicznymi, korzonkowymi, zwyrodnieniowymi kręgosłupa oraz wszelkimi dolegliwościami bólowymi pomogą rozgrzewające kompresy.
Kompres przydaje się podczas grypy, kontuzjach sportowych. Można je stosować z przeznaczeniem na konkretne miejsca np. kolana, dłonie, kark, plecy, stopy, brzuch.

 

Prezent dla babci i dziadka – słodkie życzenia

W dniu Babci i dziadka prócz, życzeń i kwiatów nie obędzie się bez słodkości, dlatego zamiast tradycyjnych czekoladowych słodkości, warto przygotować dietetyczne ciasteczka domowej roboty z bakaliami, dynią, czy śliwkami, które nie tylko będą słodkim uzupełnieniem tego wyjątkowego dnia, ale także zdrowo ucieszą podniebienie każdego seniora.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Security Code: