Do wiosny zostało tylko jeszcze 7 dni!

wpis w: Bez kategorii | 0

17274205_1458921820816024_1970602263_n

Zaplanowaliście już wiosenne porządki?

Dobry plan jest kluczem do sukcesu

  • organizując wcześniej swój czas i obowiązki, osiągniesz znacznie więcej.

A może nie macie ochoty robić tego sami?

Wyręczą Was w tym nasze Anioły!

Zadzwońcie!
507 014 692

lub skorzystajcie z naszej rady – jak się za to zabrać?!

 Po pierwsze :Wyznacz konkretny dzień, w którym zaczniesz porządki. Najlepiej zrobić to z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Im wcześniej podejmiesz decyzję o porządkach, tym łatwiej będzie Ci organizować dotychczasowe obowiązki uwzględniając plan sprzątania.

Po drugie: Spisz wszystko na papierze. Najlepiej, jeśli spiszesz swój plan działania oraz zakres obowiązków na dany dzień w punktach (np. środa popołudniu – czyszczenie łazienki i kabiny prysznicowej). Umieść plan w widocznym miejscu w domu. W ten sposób nie zapomnisz o zaplanowanych zadaniach.

Po trzecie: Dokładnie sprawdź zasób swoich środków czyszczących. Tydzień przed rozpoczęciem porządków zastanów się czego będziesz potrzebować, aby w całości wykonać swój plan. Sprawdź, które produkty czyszczące posiadasz, a jakie zapasy musisz uzupełnić. Zaopatrz się w wystarczającą liczbę ochronnych rękawic gumowych, ścierek, gąbek oraz worków na śmieci.

Po czwarte: Wyznacz sobie konkretne cele. Ustal priorytety. Potrzebujesz więcej miejsca na książki? Twoim celem będzie zatem: „Zorganizuj więcej miejsca na książki w pokoju biurowym”. Jeżeli np. nie brakuje Ci miejsc na rzeczy w mieszkaniu, ale czystość łazienki pozostawia wiele do życzenia, twoim celem będzie: „Wysprzątać łazienkę na błysk”, a dokładniej, np. „Pozbyć się kamienia i pleśni z fug w łazience”.

 

 

 

Zostaw Komentarz

Security Code: