Jak przygotować się do podróży?

wpis w: Bez kategorii | 0
Kto z nas patrząc za okna i widząc piękną, słoneczną pogodę, nie jest już myślami przy wakacyjnych podróżach?
Nas również to dopadło, dlatego podpowiemy Wam, jak przygotować się na wakacyjny odpoczynek.
Przygotowaliśmy 3 rady, które powinny Ci pomóc:)
Jak przygotować się do podroży _2

1. Zaplanuj aktywności
Zastanów się, co będziesz robić podczas wyjazdu. Przejrzyj strony internetowe lub zapytaj znajomych, którzy już tam byli. Przygotuj sobie listę atrakcji i aktywności, które chciałabyś zrobić podczas wakacji.
Co warto zobaczyć i zwiedzić?, Gdzie można dobrze zjeść?, Gdzie pójść na spacer?, Co ciekawego można robić w danej okolicy?, Co robić podczas niepogody? Istotne zwłaszcza przy wakacjach z małymi dziećmi.

2. Przygotuj listę rzeczy do zabrania
Od zaplanowanych aktywności w trakcie wakacji zależeć będzie wybór rzeczy, które warto ze sobą zabrać. Jeśli na przykład wybierasz się na weekend za miasto, to raczej nie potrzebujesz szpilek i wyjściowej sukienki – ale raczej wygodnych butów i plecaka. Warto zrobić spis planowanych rzeczy do zabrania.

 3. Zacznij się pakować wcześniej
Na kilka dni przed wyjazdem, rozłóż rzeczy zaplanowane do zabrania, by dokładnie przemyśleć swój wybór.
Potrzebujesz czasu do namysłu, by wyeliminować zbędne rzeczy i spakować jedynie staranne wybrane rzeczy. Nie chcesz chyba dźwigać ciężkiej walizki pełnej niepotrzebnych ubrań i innych „niezbędników”, których nie użyjesz. Z pewnością znajdzie się kilka rzeczy, z których zabrania możesz swobodnie zrezygnować.
Pamiętaj, by wybrane przez Ciebie ubrania dało się zestawiać na wiele sposobów. Da Ci to możliwość tworzenia różnorodnych wariantów i kombinacji na każdy dzień.

 

I co najważniejsze CIESZ SIĘ WAKACJAMI!:)

Zostaw Komentarz

Security Code: